SayGıN Bir MühessesE
Canlı Destek
SayGıN Bir MühessesE
Canlı Destek
SayGıN Bir MühessesE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SayGıN Bir MühessesEHOŞGELDİNİZ :D :
EN SON ZİYARETİNİZ :
MESAJ SAYINIZ : 26

AnasayfaGÜNCELLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Hero Online + Basmak(Resimli Anlatım)

2 posters
YazarMesaj
By_Admin
Admin
By_Admin

Terazi
GÜÇ : 10607
ReP Puanı : 10237

Karakter
Başarı Puanı:
Hero Online + Basmak(Resimli Anlatım) Imgleft999999/999999Hero Online + Basmak(Resimli Anlatım) Emptybarbleue  (999999/999999)
Seviye:
Hero Online + Basmak(Resimli Anlatım) Imgleft999999/999999Hero Online + Basmak(Resimli Anlatım) Emptybarbleue  (999999/999999)
Güçlülük:

Hero Online + Basmak(Resimli Anlatım) Empty
MesajKonu: Hero Online + Basmak(Resimli Anlatım)   Hero Online + Basmak(Resimli Anlatım) Icon_minitimeCuma Tem. 23, 2010 6:17 pm

Hero Online’da, item seviyeniz ne kadar düşük olursa olsun, güçlendirmeyle itemleri yenileyebilirsiniz

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Nadir itemleri bulamasanız bile, hayal kırıklığına uğramamanız lazım. Tek bir güçlendirmeden sonra bile, iteminiz daha iyi ve daha güçlü olabilir. İtem güçlendirme birinci ile sekizinci seviye arasında yapılır ve her seviyede item daha fazla güçlenir. Güçlendirme taşına göre itemin yetenekleri değişebilir. Aynı taş cinsi defalarca kullanılabilir. Güçlendirme talimatları Dikkatli ol. Lütfen bir geri adım at Ateşim kıvılcımı o yerden geçebilir. Evet, seni buraya getiren ne?

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Blacksmith jank’le konuştuktan sonra yenilenme şeklini seçiniz Yukarıda gösterildiği gibi itemi güçlendirmek için belirtilen yere koyunuz. Güçlenen itemleri gösterilen 3 yere yerleştiriniz. Üç yere yerleştirdiğiniz her itemle item güçlendirme şansınız artacaktır. Yukarıda gösterildiği gibi itemleri yerleştirdiğinizde güçlendirmeye tıklayınız. Oluşturmak istediğiniz item seviyesine göre güçlendirmenin maliyeti farklı olacaktır. Başarılı güçlendirme Lütfen her güçlendirme sürecinin başarılı olmayabileceğini unutmayınız. İtemi taşla (Azure) birleştirmekle, o itemin tanımına girer. Şimdi, yaptığınız yeni itemi deneyelim. Sarımsı parlıyor. Seviyeye göre, yenilenen itemlerin renkleri farklılaşır.
http://onlinegames.soglam.net
berke365
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
berke365

GÜÇ : 42
ReP Puanı : 10

Karakter
Başarı Puanı:
Hero Online + Basmak(Resimli Anlatım) Imgleft100000/0Hero Online + Basmak(Resimli Anlatım) Emptybarbleue  (100000/0)
Seviye:
Hero Online + Basmak(Resimli Anlatım) Imgleft100000/0Hero Online + Basmak(Resimli Anlatım) Emptybarbleue  (100000/0)
Güçlülük:

Hero Online + Basmak(Resimli Anlatım) Empty
MesajKonu: hero online   Hero Online + Basmak(Resimli Anlatım) Icon_minitimeCuma Ağus. 06, 2010 12:31 pm

kardeş saol valla metin2 warrock bıktım bi bunu deneyem nasıl bişi güzelmi boş bosuna indirmeyemmi

Hero Online + Basmak(Resimli Anlatım)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kod Kullanmayı Bilmeyenler İçeri Resimli :D
» WARROCK G1 CREDİ NASIL YÜKLENİR?? RESİMLEİ ANLATIM :)ati325
» Hero Turkey 1~50 Lvl Görev Listesi
» Hero Turkey + larına göre parlayan silahlar
» Cabal online Blader Upgrade Skill